Связться с нами: ‎+380503524688 | +380505369255 office@topas-ukraine.com.ua

Тривалий термін експлуатації станції-не менш як 50 років

Автономна каналізація Топас в Україні і Києві

   ООО «Топас Україна» є сертифікованим виробником станцій біологічної очистки стічних вод Топас на території України.    Автономна каналізація – це не просто септик, а технологічне обладнання, яке допоможе вирішити питання з каналізацією на Вашій ділянці. Встановлюючи нашу автономну каналізацію Ви дбаєте про чистоту навколишнього середовища, так як ефективність очищення наших установок становить до 98%.

   ООО «Топас Україна» є сертифікованим виробником станцій біологічної очистки стічних вод Топас на території України.

 
 
 

   ООО «Топас Україна»  гарантує високу якість матеріалів і продукції, що виробляється під нашою торговою маркою

 
 

   ООО «Топас Україна»  гарантує 100% екологічність технологій і процесів використовуються у виробництві і функціонуванні станцій очищення стоків

 
 

   ООО «Топас Україна»  – в первую очередь высококачественное производство. Мы нацелены на максимальную открытость и предоставляем лучшие уловия для каждого!

Наші переваги перед іншими фірмами в Україні

На відміну від багатьох компаній, які займаються продажем і установкою автономної каналізації в Україні, ми маємо власне виробництво, яке Ви при бажанні можете відвідати і переконається в якості нашого товару. Наша фірма виробляє станції, які відповідають всім сучасним вимогам і стандартам. Локальна каналізація Топас повністю сертифікована. Оптимальне поєднання ціни та якості, здатне задовольнити потреби будь-якого клієнта. Ми знаходимося в місті Васильків Київської області. Основним напрямком діяльності компанії є реалізація проектів з очищення господарсько-побутових стічних вод на таких об’єктах: (дачі, приватні будинки, кафе, ресторани, мотелі, готелі, бази відпочинку, пансіонати, спортивні споруди, офісні приміщення, АЗС тощо) . Система каналізації в приватному будинку це досить серйозний вибір, тому на рішення даного питання варто витратити не мало часу. Правильний вибір автономної каналізації в майбутньому допоможе зберегти бюджет і нерви ( порівняння цін на очисні споруди ). Каналізація для дому повинна підбиратися під конкретно поставлене завдання і особливості. Ми з радістю допоможемо Вам вирішити дане питання. Наші консультанти допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант вирішення проблеми з облаштування автономної каналізації в приватному або заміському будинку .

Чому варто обрати автономну каналізацію Топас?

 • Станція Топас монтується в грунт будь-якого типу – при цьому немає необхідності в додатковій гідроізоляції або бетонування котловану;
 • Автономна каналізація Топас без проблем може повноцінно працювати в будь-яких температурних умовах, а в разі потреби станцію можна законсервувати на зиму;
 • Ефективність очищення наших станцій дорівнює до 98%, що не принесе шкоди навколишньому середовищу;
 • Широкий модельний ряд і універсальність дозволяє підібрати потрібну за параметрами як для приватних заміських будинків і котеджів, так і для промислових об’єктів;
 • Термін експлуатації досягає 50 років.
 • Автономна каналізація Топас гарантує відсутність шуму і запаху!
 • Ціна відповідає високій якості продукції
 • Також ми виробляємо та поставляємо обладнання для очищення виробничих стоків від підприємств харчової промисловості (молочної, м’ясопереробної, рибної, кондитерської та ін.) І централізованих очисних споруд (сіл, селищ, містечок, а ткож виробляємо міські очисні споруди) різних обсягів. Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий модельний ряд локальних очисних споруд Топас , а так само комплексні очисні споруди Flexidiblok , для максимально комфортного існування в тих місцях, де немає можливості підключення до центральної каналізації. Якщо вам потрібна автономна каналізація в приватному будинку або для дачі , звертайтеся до нас. Перед тим як придбати автономну каналізацію Топас для будинку варто проконсультуватися з нами для підбору необхідної моделі станції. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта.

  Чому варто обирати автономну каналізацію Топас?

  Станції автономної каналізації Топас нашого виробництва, мають ряд переваг перед іншими станціями, септиками і вигрібні ями, одним з таких переваг є наявність пісочного фільтра. Якщо вам потрібен септик для будинку, то вам варто звернути увагу на наше обладнання. Станции автономной канализации Топас нашего производства, имеют ряд преимуществ перед другими станциями, септиками и выгребными ямами, одним из таких преимуществ является наличие песочного фильтра. Если вам нужен септик для дома, то вам стоит обратить внимание на наше оборудование. Приклади установки станції на ділянці:

     Установка автономної каналізації для приватного будинку досить важливий процес в будівництві  й його необхідно продумати і виконати в першу чергу, оскільки це впливає на укладання інших комунікаційних систем.
     Очисні станції ТОПАС так само встановлюються на дачах або заміських будинках. В незалежності від сезонності використання станції від неї не буде неприємного запаху, який міг би зіпсувати Ваш відпочинок, а очищену після автономної каналізації Топас воду можна накопичувати в окремий резервуар і використовувати на полив.
     Наші очисні каналізаційні споруди для котеджу виробляються на базі технології, в якій використовується біологічна очистка стоків. Станції підбираються в індивідуальному порядку для кожного клієнта. Всі складові вузли каналізації виробляються виключно з високоміцних і стійких до корозії матеріалів.
     Якщо Ви будуєте будинок, котедж або будь-яке інше споруда і у Вас немає можливості підключитися до централізованої каналізації – зверніться до нас, і Ви гарантовано отримаєте відповіді на всі питання, що цікавлять, фахівці нашої компанії підберуть станцію, яка на довгі роки вирішить проблему каналізації на Вашому об’єкті . Купити автономну каналізацію в Києві або на території України ще ніколи не було так просто!

  ×
  Any questions?