Сервісна служба Topas Ukraine – висококваліфікована підтримка безперебійної працездатності станції очистки стоків при будь-яких обставинах

   

Купуючи автономну каналізацію, кожного покупця цікавить питання обслуговування і догляду за очисним обладнанням. При проектуванні станції біологічної очистки стічних вод враховувалася можливість самостійного обслуговування станції користувачем. Обслуговування установок відрізняється простотою і не вимагає спеціально навченого персоналу. Автономна каналізація для приватного будинку Topas Automatic оснащена електронним блоком, який в момент включення електроживлення виміряє рівень в приймальні камері, СБР реакторі і самостійно включить необхідний режим роботи. Якщо клієнт бажає самостійно обслуговувати систему, знадобитися періодично виконувати ряд нескладних дій:

• візуальний контроль очищеної води;

• видалення відпрацьованого мулу з відстійника за допомогою насоса раз в квартал, або раз на півроку, в залежності від накопичення мулу в ілозбирачі;

• заміна мембран компресорів раз в 3-4 роки;

• очищення пристрою збору часток, що не переробляються 3-4 рази на рік;

• вилучення та очищення фільтра великих фракцій 1 раз в 3 місяці;

• заміна аераційних елементів 1 раз в 10-12 років.

   У разі необхідності, всі ці роботи може провести сервісна служба Topas Ukraine, яка входить до Групи копаній KMK Group Ukraine, після укладення договору. Але, як і інше обладнання та автоматика, під час використання автономної каналізації для дачі, ресторану, кафе або готелю зустрічаються випадки неочікуваних поломок. Представники компанії Topas Ukraine крім планового обслуговування надають послуги з ремонту, модернізації станцій і реконструкції як станцій TOPAS Automatic, так і очисних споруд інших виробників.

На фото ви можете побачити процес виконання реконструкції згорілої станції TOPAS Automatic S 125 PF. Під час спалювання сухої трави в одному з приватних дворів, де встановлена система Topas, стався випадковий підпал споруди для очищення стоків. Фахівці компанії Topas Ukraine за кілька днів виконали повну реконструкцію станції біологічної очистки стічних вод TOPAS Automatic з відновленням всіх функцій для стандартної працездатності установки.

 

Станція після підпалу
Відновлена станція
Відновлена станція

Висококваліфіковані послуги представників Topas Ukraine оцінили замовники як з України, так і далеко за її межами. Проведено безліч робіт з модернізації систем очищення, септиків і установки нового удосконаленої локальної очисної споруди .

Як правило, пошкодження і збої в правильному функціонуванні станцій найчастіше трапляються в разі самостійного монтажу, при зверненні в некомпетентні служби або в наслідок недотримання інструкції по експлуатації системи:

• при установці залита неправильна кількість води;

• використання в якості обсипання замість піску іншого матеріалу;

• в результаті неправильної установки системи очищення стічних вод трапляються випадки спливання станції;

• неякісна опайка;

• спуск станції в котлован вручну. При неотработанной схемою спускання станції можливі пошкодження корпусу про грунт;

• неправильний запуск електроніки;

• невірне розташування труби, що підводить;

• недотримання правил безпеки під час вуличних робіт поблизу станції;

• скидання в каналізацію сміття та інших частин, що не розкладаються і можуть привести до закупорки насосів. Як наслідок, втрата працездатності установки.

Поломки, які відбуваються через самостійну установку або неправильну експлуатацію обладнання для очищення стічних вод, не є гарантійними. Саме тому з усіх питань монтажу і ремонту ми рекомендуємо звертатися до відповідних організацій, які зможуть взяти на себе відповідальність за всі виконані дії.

Якщо вас цікавить обслуговування, ремонт, реконструкція септика для дачі в очисну споруду або установка нової автономної каналізації під ключ в Києві, області, Україні і за її межами – звертайтеся в компанію по виготовленню високоякісного очисного обладнання Topas Ukraine. Станції очистки стічних вод – краще будь-якого недорогого септика або вигрібної ями! Новітні технології і досвід фахівців дозволили задовольнити побажання найвимогливіших замовників з усього світу. Ми готові виправдати і вашу довіру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *