Корпоративним клієнтам - Топас Україна

Топас Україна

Компанія «TOPAS Ukraine» – це безмежні можливості та потенціал! Станції очистки стічних вод «TOPAS» можна встановлювати як на комунальні стічні води окремої та одиночної каналізаційної мережі, так і на промислові стічні води подібного характеру, які очищаються біологічно.

Індивідуальний підхід

Ми являємося не просто представниками, а безпосередньо виробниками станцій «TOPAS», що дозволяє враховувати індивідуальні побажання кожного клієнта ще на стадії проєктування обладнання.

Як для приватних будинків, так і корпоративних об’єктів існує можливість модернізувати станцію з урахуванням нестандартних вимог:

  • установка аварійної сигналізації;
  • установка блоку знезараження УФ;
  • подовження горловини;
  • установка обладнання для дозування реагентів;
  • установка насоса для примусового викиду очищеної води;
  • виготовлення та обладнання КНС для подачі стоків у станцію.

Налагоджена система експорту

Сучасне обладнання, високоякісний матеріал та чітко налагоджена система доставки допомогли компанії «TOPAS» вийти на світовий ринок і завоювати репутацію надійного міжнародного партнера! Для кожного регіону фахівці компанії підбирають оптимальну станцію для забезпечення ідеальних умов відведення каналізаційних стоків відповідно до кліматичних особливостей та інших факторів.

Накопичений досвід і технологічний прогрес допоміг нам завоювати довіру найвимогливіших споживачів і виправдати репутацію надійного партнера.

Очисні споруди «TOPAS Automatic» сертифіковані і відповідають європейським стандартам.

Flexidiblok і Monoblock

Кількість умовних жителів: від 500 і вище Обсяг стоків, що переробляються: від 75 м3/добу і вище Комплексне очисне спорудження з двома і більше SBR реакторами (активаційними резервуарами) з почерговою роботою, що має грубу передочистку (решітки або барабанне сито) та мулозбірник.

Для отримання більш детальної інформації про обладнання, його характеристики – перейдіть в блог і знайдіть відповіді на ваші питання. Для того, щоб отримати всю інформацію про конкретну станції скачайте її детальну характеристику натиснувши на кнопку “Завантажити”