Топас Україна

Чому важливо використовувати біосептик?

Без локальної каналізації не обійтися на дачній ділянці заміського будинку. Саме біосептик став першим щаблем в еволюції локальних очисних споруд. Раніше на ділянках використовували вигрібні ями, потім популяризувалися септики, а в період, коли людство зіштовхнулося з проблемою екологічної катастрофи на зміну старого обладнання, прийшли біоспетики. Але цього виявилося замало, тому що біосептик не досконало очищає стічної води. Біологічні автономні системи очищення стічних вод показали новий вдосконалений рівень – до 98% ефективності очищення забрудненої води. Очищену технічну воду можна використовувати повторно. Якщо ви живете біля водоймища, то можете не переживати, що ваші стічні води забруднюють води, купуючи автономну каналізацію Topas Automatic, ви абсолютно законно, а головне без шкоди навколишньому середовищу можете зливати перероблену воду, безпечно поливати сад або помити машину.
IMG_3155

50 років гарантійної експлуатації

використання надміцних та легких панелей Paneltim та європейських комплектуючих, робить термін експлуатації обладнання більш ніж 50 років, а корпус установки стійкий до корозії та деформацій

Принципи роботи біосептика

Принцип роботи біосептика побудований на процесі відстоювання. Якщо каналізаційні стоки залишити на кілька днів, то важкі домішки або спливуть на поверхню, або осядуть на дно, внаслідок чого всередині утворюється очищений шар води, на цьому рівні вмонтовується пристрій переливу. Деякі моделі оснащені аеробним зброджуванням, яке за допомогою бактерій роз’їдає шар осаду. Перероблену воду в чистому вигляді в ґрунт зливати забороняється, її необхідно доочистити.

Що заборонено скидати в автономну каналізацію

Рекомендуємо почитати. Ми розібрали цю тему в іншій статті нашого блогу

Чим відрізняються біосептики?

Сучасний біосептик – це біологічна каналізація, яка відрізняється в першу чергу тим, що якість очищення води досягає 98%, завдяки чому технічну воду можна використовувати повторно і безпечно зливати в навколишнє середовище. При необхідності воду можна повернути назад у зливний бачок.

Основні характеристики біосептиків

Отже, підсумуємо, які основні характеристики біосептика відрізняють його від сучасної інноваційної системи біоканалізації.
Біосептик
Біоканалізація
У період, коли потрібно обмірковувати кожен крок на благо екології нашої Планети, ми закликаємо вас бути свідомими і зробити правильний вибір заради спільного майбутнього.

Напишіть нам

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію