Топас Україна

Дренажні траншеї Stormbox для станцій Topas Automatic

Дренажна траншея відіграє важливу роль у відводі очищених стоків. Ми співпрацюємо з брендом Stormbox і використовуємо блоки, які здатні рівномірно розподіляти та накопичувати воду.

Для визначення коректних розмірів ділянки під дренажну траншею для септика необхідно провести експертну оцінку місцевості та умов. Провівши геологію ділянки можна розрахувати необхідну кількість дренажних блоків, для того щоб в процесі експлуатації протягом доби вода рівномірно потрапляла в ґрунт.

Встановлення незалежно від місцевості та умов

Самонесучий корпус наших станцій не вимагає додаткових підготовчих робіт і може встановлюватись у будь-який тип ґрунту або на поверхні.

Ми не вкладаємо геотекстиль під низ, так як при взаємодії мулу з землею утворюється корковий шар, а виводимо чисту воду в ґрунт.
При потребі повторного використання очищеної технічної води між дренажними блоками встановлюється буфер з насосом. При наповненні резервуару залишки підуть у ґрунт.

Отже, ми обрали надійного партнера у обличчі Stormbox, адже дренажні блоки Stormbox мають гарантійний термін понад 50 років, як і наші станції Topas Automatic.

Система Stormbox вироблена за ТУ 2291-006-96467180-2013 та призначена збирати поверхневі стокові води, пройшовших процес очищення біологічною каналізацією Topas Automatic і кінцевого процесу інфільтрації в ґрунт.

Система Stormbox до складу якої входять блоки та піддони виготовлена з поліпропілену PP-B шляхом виливання під високим тиском. Виробник надає сертифікат, що засвідчує що вироби виготовлені з первинної сировини. Блоки оснащені трьома внутрішніми каналами для нагляду за траншеєю завдяки телеінспекційній системі і для зручного клінінгу обладнання.

Як розмістити септик на ділянці?

Рекомендуємо почитати. Ми розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу

Блоки Stormbox мають сертифікат IBAK і сертифікат OFI Technologies & Innovation GmbH, що підтверджують можливість телеінспекції і можливість гідравлічної прочищення під тиском, що не перевищує 180 бар.

Основні переваги дренажу на основі блоків Stormbox:
Виведення стоків – понад важливий процес, без якого коректне функціонування системи автономної каналізації неможливе.

Напишіть нам

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання