Топас Україна

Дренажні тунелі Graf

Встановивши станцію біологічної очистки стічних вод Топас Automatic Ви вирішуєте проблему утилізації каналізаційних стоків у себе на ділянці. Завдяки технологічних процесів на виході зі станції ми отримуємо очищену воду, якої так само необхідно кудись діватися. Одним з декількох варіантів відводу очищених вод після станції є облаштування підземного дренажного поля на Вашій ділянці. Спеціально для таких цілей і був розроблений дренажний тунель Graf. Для можливості заїзду легковим автотранспортом мінімальний шар засипки грунту повинен бути не менше 500 мм. Якщо зона над дренажем – пішохідна, шар грунту може бути мінімум 250 мм. Дренажні поля відмінно працюють разом зі станціями ТОПАС Automatic.

Вартість дренажного тунеля:

Тунель – 75 Є / шт
Заглушки – 30 € / комплект (комплект 2шт)

Тунелі легко з’єднуються між собою, в залежності від конфігурації і особливостей рельєфу ділянки їх можна укладати в один або кілька рядів без застосування спеціально техніки, завдяки відносно малій вазі (вага одного тунелю Graf 11 кг). Кількість дренажних тунелів в ряду фактично необмежено і залежить від обсягів поступаємих стоків, а так само типу грунту, в який належить дренувати воду. На початку і в кінці ряду встановлюються спеціальні заглушки для під’єднання труб DN 100/150/200/300. В останній тунель, в кожному з встановлених рядів, монтується вентиляційна труба. Дно котловану, в який монтуються тунелі обов’язково встеляється шаром щебеню, для більш ефективного дренування очищеної води в грунт. Зверху дренажний поле вкривається геотекстилем і засипається грунтом.

Переваги:

  • хороша вентиляція дозволяє значно збільшувати довжину дренажу при великому обсязі стоків;
  • простий монтаж, тунелі легко з’єднуються між собою, на кінцях встановлюються заглушки;
  • економічність (мінімум земляних робот, хороший баланс “ціна-якість”);
  • висока місткість (в 3 рази більше води, ніж звичайна гравійна траншея);
  • витримує вагу транспортних засобів (3,5 т / м2)
   Досить часто наша компанія разом з установкою станцій біологічної очистки стічних вод Топас Automatic надає послуги монтажу дренажних тунелів Graf. Досвід накопичений за тривалий період роботи в цій сфері дозволяє нам з упевненістю стверджувати, що поєднання автономної системи очищення стічних вод Топас Automatic з дренажними тунелями Graf – це відмінний варіант очищення каналізаційних стоків і відведення очищеної води з Вашої ділянки. Уточнити ціни і купити дренажні тунелі Graf можна зв’язавшись з нашим менеджером. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Приклади монтажу дренажних тунелів фахівцями нашої компанії