Топас Україна

На яку глибину слід закопувати септик?

Як закопати септик, щоб надалі не виникло проблем та питань з боку законності очисної споруди?
Рекомендується брати до уваги при укладанні трубопроводу такі фактори:

Встановлення незалежно від місцевості та умов

Самонесучий корпус наших станцій не вимагає додаткових підготовчих робіт і може встановлюватись у будь-який тип ґрунту або на поверхні.

Глибина для септика має бути розрахована з урахуванням того, щоб можна було проводити сервісне обслуговування у разі потреби, враховувати тиск ґрунту на каналізацію та прилеглі комунікації.
Септичні системи встановлюються відповідно до регламентованих правил БНіП, на глибину не менше 2-х метрів від поверхні. Поправки можуть бути внесені відповідно до особливостей ділянки.
Але питання: навіщо йти складним шляхом? Якщо сучасні технології дозволяють обійти всі перешкоди та регламент законним шляхом?
Біологічна каналізація стала проривом у сфері очищення стоків як для власників приватних будинків, так для бізнесів, виробництв. Не завжди є можливість підключитися до централізованої каналізаційної системи – це дорого. Topas Ukraine – це вихід для тих, хто любить комфорт та усвідомлено підходить до вибору очисної споруди.
Розглянемо на прикладі двох станцій Topas параметри для домашнього облаштування та для бізнесів.
ТИП СТАНЦІЇ ГАБАРИТИ СТАНЦІЇ,
ДхШхВ
ГАБАРИТИ КОТЛОВАНА,
ДхШхГ
СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ,
кВт/добу
Topas Automatic CPF-8 для 8 постійних мешканців (для дому) 1650х1200х2380 2100х1600х2340 1,92
Topas Automatic CPF-150 для 150 постійних жителів (для бізнесу) 10000х2200х2750 10500х2700х3000 36

Як розмістити септик на ділянці?

Рекомендуємо почитати. Ми розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу

Купуючи біологічну каналізацію Топас в режимі установки вам не доведеться турбуватися про порушення закону і вам не знадобиться жодна документація. Також станцію можна встановити будь-який тип грунту чи на поверхні.
Відповідно до норм БНіП, встановлюючи септик, потрібно брати до уваги розташування очисної споруди щодо об’єктів та проїжджої частини. З Топас ви можете забути про всі заборони, а за рахунок малогабаритності станції її можна легко упакувати в самому закутку вашої ділянки.
Що стосується норм з підведення трубопроводу максимальний вхід до станції дорівнює відмітці 1.1м від поверхні землі, плитки і т.д. Ухили під час проведення трубопроводу – згідно з Державними Будівельними Нормами залежать від товщини труби.

Напишіть нам

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання