Топас Україна

Обслуговування та ремонт септиків

Купуючи дороге обладнання кожен бажає переконатися в тому, що, крім ефективної та налагодженої роботи очисної споруди, ми також даємо гарантії на експлуатацію. Якщо ремонт септика може здатися з першого погляду недоступним, ремонт біологічної системи очищення Топас розвіє безліч міфів.

Обслуговування септика, у разі виходу механізму з ладу, залежить від матеріалу корпусу. Більшість варіантів виконані з бетону, скловолокна. По-перше, термін експлуатації таких корпусів у середньому становить 20-25 років, у той час, коли системи Topas Automatic завдяки високоміцному поліпропілену Paneltim можуть прослужити понад 50 років. По-друге, слід взяти на замітку, той факт, що скловолокно не піддається жодним видам зварювання, що значно ускладнює процес обслуговування, а цементні конструкції самі по собі громіздкі та легко руйнуються.

изображение_viber_2020-02-14_10-56-00

50 років гарантійної експлуатації

використання надміцних та легких панелей Paneltim та європейських комплектуючих, робить термін експлуатації обладнання більш ніж 50 років, а корпус установки стійкий до корозії та деформацій.

Що може статися із септиком?

IMG_3082

Представники сервісної служби Topas Ukraine надають послуги з ремонту, а також такі особливості ремонту септика, як модернізація та реконструкція очисних споруд інших виробників.

Що заборонено скидати в автономну каналізацію

Рекомендуємо почитати. Ми розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу

Як проводиться ремонт септика?

На стадії проектування станції брався до уваги той факт, що клієнт сам зможе проводити обслуговування:
IMG_5606

Як не допустити поломки?

Не забувайте, що в біологічну систему очищення забороняється скидати:
Дозволяється:
дом
Чітко дотримуючись рекомендацій та інструкцій, ви зможете уберегти систему від виходу з ладу. Також усі роботи з обслуговування ви можете покласти на нашу сервісну службу.

Напишіть нам

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію