Топас Україна

Помилки при встановленні станцій біологічної очистки стічних вод та їх наслідки

        Темп сучасного життя вимагає і відповідних технологій. На зміну приходять все нові комунікації, здатні істотно підвищити комфорт проживання і знизити рівень забруднення навколишнього середовища. Якщо ви все ще вважаєте, що побудувати недорогий септик для дачі або заміського будинку під ключ – це єдиний вихід, радимо перейти за посиланням , щоб зрозуміти чому вигрібні ями і септики для дачі в Україні залишилися давно в минулому. Станції біологічного очищення стічних вод прослужать вам довгі роки, якщо вибрати підходящий варіант системи, правильно виконати монтаж і уважно поставитися до рекомендації виробника до експлуатації.

            Якого виробника автономної каналізації для приватного будинку ви б не обрали, головним етапом, що впливає на довговічність системи, є професійна установка. Монтаж очисної споруди некваліфікованими робітниками може привести до дорогих наслідків, оплачувати ремонт яких будете змушені ви. Фахівці завжди заздалегідь прораховують всі особливості і підбирають станцію очищення стічних вод, яка підходить під всі вимоги і норми.

            Розповімо трохи докладніше про найпоширеніші помилки при установці і використанні автономної каналізації для дачі ресторану, кафе, готелю та інших джерел забруднень.

Якщо не залити необхідну кількість води, може статися пошкодження обладнання під тиском грунту на ребра жорсткості і стінки локальної очисної споруди. Таке може статися і в разі використання для обсипання НЕ піску, як описано в інструкції, а іншого матеріалу.
Неякісна опайки також може спричинити за собою непоправні наслідки, які часто не підлягають ремонту. Якщо опайки виконаний не на совість, можливе попадання стічних вод з будинку в котлован замість системи. Або, що ще гірше, з цієї ж причини є ймовірність підтоплення автономної каналізації підземними водами, що призводить до виходу з ладу всієї електроніки.
В результаті неправильної установки системи очищення стічних вод бувають випадки спливання станції. Устаткування в прямому сенсі піднімається на поверхню. Для запобігання таких помилок важливо під час монтажу виміряти і відлити станцію певною кількістю води.
Спуск станції в котлован проводиться вручну. При неотработанной схемою спускання станції можливі пошкодження корпусу про грунт. Такого роду поломки не є гарантійними, а значить за наслідки відповідає безпосередньо замовник.
Після монтажу обладнання необхідно налаштувати електроніку. Якщо при запуску електроніки упустити хоча б одну деталь встановлених виробником правил, є велика ймовірність пошкодження всієї системи і виходу з ладу компресорів станції.
Неправильне розташування труби, що підводить, може привести до застою стічних вод в каналізації або промерзання. Є встановлені норми ухилу труби, що підводить, які не повинні відхилятися від 1 см на метр.
У зв’язку з недбалим виконанням робіт, бувають випадки врізки труби в невідповідну камеру. Тож не дивно, що після такої помилки, станція функціонувати не зможе.

            Як бачите, термін служби локальної каналізації прямо залежить від якості виконання послуг монтажу та установки. Щоб уберегти себе від зайвого клопоту і дорогих витрат, настійно рекомендуємо звертатися в компанії, які мають відповідний дозвіл на здійснення будівельних та монтажних робіт, а також на виконання ремонту. Якщо вам пропонують виконати монтаж швидко і недорого – швидше за все вас хочуть обдурити. Процес установки трудомісткий і непростий, а значить, і вимагає певних фінансових витрат. Зекономлені кошти на професіоналізмі можуть спричинити за собою подвоєні, а то і потроєння витрати на ремонт і заміну обладнання.

            Виробник станцій «Топас автоматік» гарантує відмінну якість виготовлення. Звернувшись в компанію «Топас Україна», ви отримаєте кваліфіковану рівень обслуговування та гарантію на виконані роботи. Ми готові до можливих виникнень труднощів при установці очисних станцій і знаємо, як їх вирішити. Наші фахівці ознайомлять вас з усіма нюансами в обслуговуванні установок, поділяться правилами використання конкретної моделі і нададуть технічну підтримку на весь термін експлуатації.