Топас Україна

Правильне встановлення септика в заміському будинку

Cептик прийшов на зміну вигрібним ямам і став, у якомусь сенсі, технологічним проривом, на той ще ніхто не знав про автономні станції. Але в чому головна відмінність септика від біологічної каналізації? Починаючи з вибору під місцевість до принципу роботи. І не на останньому місці стоїть питання про монтаж септика.

Автоматизація та автономність Topas Automatic

Автоматичний процес очищення впорається з будь-яким обсягом стоків, не залежить від зовнішніх умов і не потребує залучення служби асенізаторів (відкачування). Не потребує поповнення бактеріями та має систему самоочищення.

Як встановити септик на ділянці

Давайте розглянемо, як встановити септик на присадибній ділянці. Насамперед слід враховувати параметри септика, тому що в більшості таких пристроїв не відрізняються мобільністю та займають багато місця на ділянці.
По-друге, при установці слід враховувати низку вимог до монтажу та встановлення, недотримання яких карається законом:
ОБ'ЄКТ ДИСТАНЦІЯ
Дерева 3 м
Проїжджа частина 5 м
Дім 5 м
Річка, струмок 10 м
Свердловина 25 м
Водосховище 30 м
Джерело питної води 50 м
Септик у заміському будинку стане справжнім випробуванням для вашого комфорту, якщо присадибна ділянка завантажена ландшафтом та технічними приміщеннями.
Переваги локальної очисної станції дадуть вам неймовірну перевагу:
Чому більшість людей відкладає покупку станції? Насамперед через незнання, оскільки “септик” найпоширеніший, коли справи доходить до стоків. По-друге – вартість. Проте, в середньому біоканалізація окупається вже через 3 роки, а термін служби становить 50 гарантованих років, що в 2-3 рази більше, ніж у високовартісного септика. Також причиною відмови може стати той факт, що локальні очисні станції споживають електроенергію. Наприклад, біологічна станція Topas Automatic CPF-8, розрахована на обслуговування до 8 жителів, за добу споживає менше 2 кВт.

5 важливих параметрів: септик для заміського будинку

Рекомендуємо почитати. Ми розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу

Обладнання компанії Topas Ukraine сертифіковане та встановлення його є законним, що виключає будь-які вимоги до розташування станції очищення. ЛОС не турбуватиме вас ні специфічним запахом, ні шумом, ні проблемами із законом, навіть для господарств, які розташовані біля води. Воду, очищену ЛОС Topas Automatic, можна зливати у водойми.
Розташувати станцію можна на невеличкій ділянці, так як її габарити становлять 3000(д)х2200(ш)х2740(в), спосіб установки може бути як підземним, так і наземним.
Також на відміну від септиків, біоканалізації можна встановлювати у будь-який тип ґрунту та рівень підземних вод не впливає на монтаж.
Співробітники компанії Topas Ukraine впораються з вашим завданням, тому що ми шукаємо індивідуальний підхід та працюємо не лише на території України, а й у всьому світі.

Напишіть нам

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання