Топас Україна

Як облаштувати комфортну дачу?

Комфортна дача у стилі хюґе змусить забути про все на світі, дасть час на те щоб подумати, помріяти поки за вікном “пада дещч”, почитати улюблену книгу, заварити какао чи просто послухати тихо музику. Заміські вихідні добре нас рятують від буденних справ і дають заряд енергії на наступний тиждень! Здавалось би, як ще можна облаштувати комфортно дачу? Дуже просто – встановити септик на дачі! Тоді з такої дачі і вилазити не захочеться, так як будуть всі умови для того, щоб навіть просидіти там усе літо! Навіть для зручності поки сезон у самому розпалі дуже зручно і приймати душ і знати що всі стоки під надійним контролем.

Компактність станцій TOPAS

Дозволяє отримати бездоганний результат очищення під час всього періоду експлуатації автономної каналізації, при цьому зберігаючи найбільш компактні розміри серед очисних систем, представлених на ринку.

Установка септика на дачі

Установка септика на дачі в середньому закінчувалася на вигрібній ямі, бо давайте будемо відвертими – ніхто не хоче морочитися. Але септик для заміського будинку – це вже серйозна потреба, тому як більшість мріють виїхати з метушливого міста та поселитися з сім’єю у котеджі на свіжому повітрі.

На зміну септикам прийшла каналізація нового покоління – Topas Automatic і має чудовий послужний список:
Створіть затишок для батьків і будете мати куда відправити дітей на вихідні, щоб провести час разом. Загалом доведеться ще провести інтернет, але він зараз є у мобільному, тому перейматися не потрібно!

Як розмістити септик на ділянці?

Рекомендуємо почитати. Ми розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу

Наша компанія разом з магією саду від Катерини Кордун для любителів естетики та прихильників ландшафтного дизайну створить особливий проєкт! Разом побудуємо дачу-мрію, а мріяти ми, українці, вміємо як ніхто інший!
Щодо питань вартості то ми маємо вигідні умови кредитування під 0 відсотків! А також безкоштовну доставку для Києва та області! Ще на період воєнного стану ми пропонуємо cashback у розмірі 2000 гривень для тих, хто не полінується записати відеовідгук!
Друзі, все буде Україна, все буде добре! Пишіть, телефонуйте – з радістю надамо вам безкоштовну консультацію!

Напишіть нам

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання