Топас Україна

Як вибрати септик для заміського будинку?

Повернемося до витоків: з чого все починалося? Зона комфорту зародилася в той самий момент, коли у власному будинку стало можливим проведення комунікацій та благоустрій ванної кімнати. Септики здійснили прорив у комунальному господарстві. Але, перш ніж зупинитися на виборі очисного пристрою, пропонуємо вам ознайомитися з темою, як правильно вибрати септик для дачі.

Чи знали ви, що саме септики та вигрібні ями є головною причиною забруднення води? Побудувати септик для заміського будинку можна і власними силами, але чи варто?

IMG_20160601_111050

50 років гарантійної експлуатації

використання надміцних та легких панелей Paneltim та європейських комплектуючих, робить термін експлуатації обладнання більше ніж 50 років, а корпус установки стає стійкішим до корозії та деформацій

Принцип роботи септика

Неочищені стічні води потрапляють у ґрунтові, а ті в свою чергу живлять свердловини. Кількість чистої прісної води швидко зменшується. На тлі загальної проблеми неприємний запах і регулярний виклик асенізатора вже не такі критичні. Як знайти рішення, якщо не надається можливість підключитися до муніципальної каналізації?

Види та рейтинг септиків

Основні відмінності різних видів очисних споруд:

Кількість камер:
Спосіб очистки стічних вод:
Степінь очистки:
Механізм розкладу органіки:
Сучасна людина віддає перевагу комфорту, тому ми підготували рейтинг різних систем очищення за вас:

Сепаратор жирів. Що це і навіщо встановлювати?

Рекомендуємо почитати. Це питання ми розібрали в іншій статті нашого блогу

За якими критеріями необхідно вибирати септик для заміського будинку?

Отже, повернемося на початок, коли ми обговорили можливості сучасного інноваційного обладнання для очищення стоків. Насамперед ми закликаємо кожного прийняти правильне рішення у бік збереження екології та навколишнього середовища, оскільки дана проблема набрала глобальних масштабів і наше майбутнє залежить від усвідомленості кожного.
Основні критерії вибору очисної системи:
IMG_20160916_114836
І пам’ятайте, фінансові витрати варто розраховувати не лише на покупку обладнання, а й зважати на подальшу експлуатацію:
Також при покупці ви маєте законне право запросити надання сертифікатів оригінальності очисної системи. Переконайтеся, що обладнання, що купується, запатентовано.

Напишіть нам

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію