Топас Україна

Як знизити витрати на встановлення каналізації у приватному будинку?

Встановлення каналізації в приватному будинку питання є фінансово затратним. Давайте розберемося поетапно з чого варто розпочати стратегію щодо вибору очисної споруди, щоб максимально правильно розподілити свої кошти.

Насамперед необхідно скласти чек-лист того, які питання ви хочете закрити, купуючи системи очищення.

Компактність станцій TOPAS

Дозволяє отримати бездоганний результат очищення під час всього періоду експлуатації автономної каналізації, при цьому зберігаючи найбільш компактні розміри серед очисних систем, представлених на ринку

Ось 8 пунктів, які допоможуть вам вирішити основні питання, які необхідно закрити при виборі локально очисної споруди (далі – ЛОС):
Маючи такий список перед очима ви вже знатимете на що можете розраховувати перш ніж почати розглядати можливі варіанти.

Найзручніше починати з останнього пункту, прописати суму, на яку ви розраховуєте. Потім обдзвонити місцеві служби викачки і поцікавитися скільки коштуватиме виклик у ваш район. Також легко вам буде відповісти на питання як часто ви плануєте використовувати ЛОС на постійній основі або ж періодично.

Пункт 5 – сучасні локальні каналізації дозволяють очистити стоки до 98% і зливати воду безпечно в землю, водоймище або використовувати для технічних цілей.

Потім плавно перестрибнемо до 1-го і 2-го пунктів, де потрібно буде розглянути скільки людей проживає в будинку і що з водозливної техніки ви будете використовувати.

Як розмістити септик на ділянці?

Рекомендуємо почитати. Ми розібрали цю тему в іншій статті нашого блогу

Для визначення типу ґрунту та рівня ґрунтових вод ви можете скористатися послугами компанії, яка забезпечить вам монтаж каналізації або самостійно. Але в останньому випадку при монтажі компанія повинна надати вам експерта для оцінки місцевості.

Після того як ви закриєте всі ці пункти, вам буде легше визначитися з вибором локальних станцій очищення стоків.

Важливо розглядати пункт про термін служби, оскільки в залежності від матеріалу корпусу гарантований термін може бути від 10 до 50 років і вище.

Наприклад, наші станції Топас одні з найдорожчих на перший погляд варіантів, але якщо подивитися в корінь, то ви отримаєте:
Заощаджувати потрібно правильно, з перспективою на майбутнє! Сподіваюсь, були вам корисні, підписуйтесь на наші соцмережі і там ви завжди можете дізнатись про актуальну та корисну інформацію!

Напишіть нам

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання