Topas Украина

Автономная канализация для дачи

   Автономна каналізація Топас Б — це ефективне і надійне рішення для будинків приватного сектора, заміських та дачних маєтків, там, де підключення до центральної системи каналізаційних стоків неможливо. Багато споживачів вже встигли оцінити представлену систему і характеризують її з кращого боку, але що вона собою являє? Септик для дачі Топас являє собою систему акумуляції та очищення стічних вод, в результаті чого на поверхню виводиться очищена вода, яка має статус технічної. Модельний ряд септиків Топас досить широкий, що дозволяє підібрати оптимальне виріб, який раціонально і ефективно вирішить питання очищення стічних вод на дачі. Автономная каналізація на дачі вирішить всі ваші проблеми зі стоками.

Що ж таке автономна каналізація для дачі Топас?

Локальні очисні споруди для дачі </ span> </ a> виробляються з високоміцних панелей Paneltim </ span>, а всередині корпусу розміщуються компресорний відсік та інше технологічне обладнання. Подібна технологія виробництва дозволяє досягти наступних параметрів пристрою:

1. Висока міцність.

2. Монтаж системи при впливі різних кліматичних умов.

3. Стабільна працездатність системи в зимовий період.

4. Монтаж в різних типах ґрунту, незалежно від рівня грунтових вод.

Що ж таке автономна каналізація для дачі Топас?

 • високий рівень очищення води — до 98%,
 • наявність пісочного фільтра (опціонально)
 • немає необхідності виклику асенізаційних машин,
 • тривалий термін експлуатації,
 • малі габаритні розміри, що дозволяє встановити септик на мінімальному просторі,
 • екологічність,
 • простота обслуговування
 • надлишковий мул, накопичений в результаті переробки, може бути використаний як добриво для газону,
 • очищену воду можна накопичувати і використовувати для поливу або миття машини,
 • відсутність шуму і неприємного запаху,
 • абсолютна герметичність конструкції.

Принцип работы станции Топас для дачи

Принцип роботи автономної каналізації Топас можна розділити на кілька етапів: 1. Каналізаційні стоки надходять в приймальну камеру, де відбувається їх механічне очищення від великих і важких забруднень. Після наповнення камери до певного рівня стічні води перекачуються в SBR-ректор (аеротенк). 2. В SBR-ректорі стоки піддаються аерації, в результаті чого якого нечистоти обробляються киснем і спеціальними бактеріями. 3. Очищені стоки накопичуються в відстійнику, звідки згодом відкачується мул, що осідає на дні. 4. Технічна вода переходить в стабілізатор, звідки її можна використовувати повторно. Кожен септик для дачі Топас має паспорт, в якому детально розписана робота вироби, а так само докладні інструкції по експлуатації, але не зайвим буде згадати деякі правила, дотримання яких потрібно обов’язково: 1. Каналізаційні стоки надходять в приймальну камеру, де відбувається їх механічне очищення від великих і важких забруднень. Після наповнення камери до певного рівня стічні води перекачуються в SBR-ректор (аеротенк). 2. В SBR-ректора стоки піддаються аерації, в результаті чого якого нечистоти обробляються киснем і спеціальними бактеріями. 3. Очищені стоки накопичуються в відстійнику, звідки згодом відкачується мул, що осідає на дні. 4.Технічні вода переходить в стабілізатор, звідки її можна використовувати повторно.

Монтаж активного септика Топас

Установка автономної каналізації для приватного будинку є не дуже складним процесом, який можна розділити на такі етапи: 1. Пошук місця, де буде встановлений септик — від фундаменту будівель повинно бути витримано відстань не менше 5 метрів, при цьому варто пам’ятати про траншеї, котлован, місце зливу, які необхідно вирити. 2. Риття котловану, розміри якого варіюються в залежності від габаритів станції. 3. Укладання піщаної подушки або бетонної плити на дно котловану, в залежності від розмірів станції. 4. Встановлення станції в котлован за допомогою спеціальної техніки або вручну за допомогою тросів. 5. Прокладка каналізаційних труб. 6. Підключення каналізаційного трубопроводу до станції. 7. Підключення електрокабеля, прокладеного в землі в спеціальній захисній трубці. 8. Зворотній обсипання грунтом — в пазухи котловану засипається грунт і обов’язково проливається водою. Паралельно з цим процесом необхідно проводити наповнення станції водою.

Монтаж активного септика Топас

При виборі септика Топас варто враховувати такі фактори:

 • кількість потенційно обслуговуваних користувачів,
 • глибина залягання каналізаційної труби (вихід з будинку),
 • метод викиду відпрацьованих стоків — примусова чи вільний.

   Вибираючи септики для дачі, зверніть увагу на станції Топас, оскільки будь-яка модель септика Топас прослужить довгий час при дотриманні правил експлуатації та монтажу. Якщо ви хочете купити септик для дачі — зверніться до нас, і ми грамотно і швидко надамо послуги з підбору та встановлення септика Топас для Вашого заміського будинку.

×
Any questions?