Система біологічної очистки стічних вод Топас - Топас Україна

Топас Україна

В даний час не всі котеджні селища, а тим більше, що окремо стоять приватні будинки мають можливість підключитися до централізованої системи очищення стічних вод. При відсутності належного очищення, стічні води поступово просочуються до вашого колодязя або шпари, що в свою чергу несе небезпеку для здоров’я всієї родини і екології навколишнього середовища. Спеціальні споруди очистки стічних вод створені для вирішення проблем відсутності каналізації. 
  В даний момент оптимальним способом вирішення даної проблеми є установка системи біологічної очистки стічних вод, яка базується на підтримку працездатності аеробних бактерій постійним надходженням повітря в систему. Вище описаний метод біологічного очищення стічних вод використовується в роботі  локальних очисних споруд  Топас Automatic.

Системи очищення стічних вод Топас Automatic

1.Спочатку стоки по підводить до установки трубі надходять в акумулюючі камеру (приймальну камеру). У цьому відсіку проводиться очищення стоків від великих нечистот за допомогою механічного фільтра. 2. Далі попередньо очищені стоки подаються аерліфт (повітряний насос) в реактор (аеротенк), де аеробні бактерії розчиняють органічні сполуки. Після цього слід процес відстоювання, в результаті якого активний мул осідає на дно, а очищена вода надходить на вихід установки або додатково проходить через пісочний фільтр, який знаходиться в корпусі  станції біологічної очистки стічних вод  Топас Automatic. При цьому утворився надлишковий мул відкачується в окрему камеру, з якої його необхідно видаляти при її наполненіі.станціі біологічної очистки стічних вод 3. На сьогоднішній день покупцям ми пропонуємо установки системи глибокої біологічної очистки стічних вод з модельного ряду Топас Automatic, які здатні забезпечити переробку від 1 м 3\доба до 240 м3\доба. Подивитися й купити станцію біологічної очистки Топас в Києві і Україні ви можете у нас на сайті.

Система биологической очистки сточных вод топас – преимущества

  • Простота монтажу. Система очищення стічних вод могжет монтуватися в різних типах ґрунту і зберігають працездатність в різноманітних кліматичних умовах. Так само варто відзначити, що установки біологічної очистки стічних вод Топас Automatic займає мінімум площі на Вашій ділянці.
  • Прочність. Для виробництва установок очистки ми використовуємо високоміцні панелі – Paneltim, товщиною 50 мм, що дозволяє забезпечити термін служби близько 50 років. За рахунок використання панелей Paneltim корпус установки біологічної очистки стічних вод Топас володіє достатніми теплоізоляційними і міцності, стійкий до впливів різних видів корозії, а так же механічним впливів грунту.
  • Ефективність очищення. Установки біологічної очистки стічних вод Топас Automatic, при наявності в комплектації пісочного фільтра забезпечують ефективність очищення 98%, що задовольняє всі вимоги органів, які забезпечують охорону навколишнього середовища
  • Зручність експлуатації.В процесі експлуатації очисні споруди побутових стічних вод особливо зручні і практичні, так як не потребують постійного втручання користувача, безшумні і не мають неприємного запаху. Біологічне очищення стічних вод за допомогою установок Топас Automatic не потребує постійних експлуатаційних витратах і позбавляє Вас від постійних викликів асенізаційної машини. На виході з установки Ви отримаєте очищену воду, яка має статус технічної і може бути повторно використана в господарських цілях (наприклад, полив) або скинута в дренаж.
Якщо вам потрібна якісна біологічна очистка стічних вод – системи біологічної очистки Топас – це вирішення всіх ваших проблем. Що б купити систему біологічного очищення стічних вод Топас Automatic Вам просто потрібно зв’язатися з нами, за вказаними в розділі Контакти телефонами, або замовити зворотний дзвінок.