Топас Україна

Відповіді на часті питання про станції Topas ukraine

ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ПИТАННЯ

ПРО СТАНЦІЇ TOPAS UKRAINE

До нас часто звертаються клієнти з питаннями щодо станцій біологічної очистки стічних вод «Топас». Ми цінуємо ваш час, тому вирішили зібрати найпопулярніші з них, щоб ви могли швидше знайти потрібну інформацію, що буде вам корисна.

Це найголовніше питання, яке цікавить кожного, хто змушений встановити автономну каналізацію для приватного будинку, ресторану, кафе, готелю або дачі. Станції біологічного очищення стічних вод це сучасне високотехнологічне екологічно чисте обладнання, яке на відміну від септика для дачі, не тільки збирає, а й очищає господарсько-побутові стоки до 98%. З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися, перейшовши блог,та знайшовши текст “Відмінність септика від біологічної станції очистки стічних вод.”

Існує широкий модельний ряд очисних станцій «Топас». Станція очистки стічних вод підбирається індивідуально в залежності від цільового джерела стоків і планованих щоденних обсягів. При виборі локальної очисної споруди варто проконсультуватися з фахівцями, щоб підібрати автономну каналізацію, що відповідає вашому об’єкту.

Станції очистки стічних вод «Топас автоматік» монтуються в будь-який тип ґрунту без додаткової гідроізоляції і бетонування котловану.

Установка устаткування «Топас автоматік» досить складний процес. Існує ряд рекомендацій і вимог, недотримання яких може призвести до поломки складових системи або всього обладнання в цілому. Щоб уникнути дорогого ремонту і проблем в подальшому, ми рекомендуємо купувати станції очистки стічних вод «Топас» під ключ.

Компанія «Топас Україна» займається виробництвом та монтажем систем біологічної очистки стічних вод «Топас автоматік», а також гарантує технічну підтримку в разі виникнення питань або проблем на весь термін експлуатації систем по всій території України.

«Топас Україна» надає послуги з установки виключно станцій біологічної очистки стічних вод. Якщо ви бажаєте побудувати септик для дачі в Києві, області або іншому регіоні України або ж ви ще не визначились, який вид автономної каналізації вибрати, радимо спочатку ознайомитися з усіма плюсами і мінусами кожного пропозиції – і тільки потім прийняти рішення про доцільність встановлення звичайного недорогого септика для дачі.

У системах очищення стічних вод «Топас» передбачена функція «консервації» обладнання на певний період.

Станції біологічного очищення «Топас автоматік» повноцінно функціонують і влітку і взимку. Системи даного виробника користуються популярністю, як серед споживачів України, так і в інших країнах з різними кліматичними умовами. Стоки в станцію надходять завжди плюсової температури і далі ця температура зберігається за рахунок конструкційного пластика спеціальної структури і компресора.

Автономна каналізація «Топас» розроблена для того, щоб створити для вас максимально комфортні умови для відпочинку. Тому крім основної функції очищення стоків до рівня річкової води, система працює абсолютно безшумно. Ви можете насолоджуватися заміським чистим повітрям без зайвих турбот.

Наявність пісочного фільтра є основною особливістю систем «Топас», завдяки чому очищені стоки досягають рівня річкової води і не мають сторонніх запахів, властивих септиків. На виході очищена вода відповідає всім СанПіН, що дозволяє проводити скидання в дренаж, траншею, річку, поверхнево або використовувати для поливу.

Проблеми з електрикою ніякої небезпеки для станцій «Топас» не викликають, так як спрацьовує безперебійна система, здатна запобігти збоям в обладнанні. На час відсутності електрики станція буде працювати в автономному режимі на збір, а після відновлення продовжить повноцінне функціонування.

На жаль так. «Топас автоматік» має свої унікальні переваги перед аналогами, в зв’язку з чим недобросовісні реалізатори представляють своє обладнання під хибним брендом «Топас». Ми настійно рекомендуємо звертатися в перевірені офіційні компанії, які зможуть підтвердити справжність вироблених систем біоочищення. Компанія «Топас Україна» є офіційним виробником обладнання «Топас» на території України, про що свідчать всі необхідні підтверджуючі документи.

Якщо у вас все ще залишилися питання, звертайтеся до нас за телефоном, вказаним в розділі Контакти. Консультуючись у професіоналів ви можете бути впевненими, що отримаєте висококваліфіковану відповідь у відповідності з усіма правилами та нормами.