Топас Україна

Більше інформації Про Topas Ukraine

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ПРО TOPAS UKRAINE

«Topas Ukraine» – сертифікований виробник станцій біологічної очистки стічних вод, який входить до складу групи компаній «KMK Group Ukraine».

З 2005 року «KMK Group Ukraine» були представниками станцій очищення стічних вод «Topas» чеського виробництва. За рік успішної співпраці було прийнято рішення розпочати власне виробництво станцій біологічної очистки стічних вод з акцентом на світові інновації та тенденції.

У 2006 році ми підійшли на крок ближче до захисту навколишнього середовища і відкрили власний завод з виготовлення локального очисного обладнання «Topas Automatic». Підприємство «Topas Ukraine» успішно зарекомендувало себе як на українському, так і на міжнародному ринках.

Особливістю даної компанії є 100% екологічність технологій і процесів, які використовуються у виробництві і функціонуванні станцій очищення стоків. Встановлюючи автономну каналізацію «Topas Ukraine», ви дбаєте про чистоту навколишнього середовища, так як ефективність очищення даних установок досягає 98%.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

TOPAS UKRAINE

Клієнти та партнери Topas ukraine

ПЕРЕВАГИ

СТАНЦІЙ TOPAS

переваги станцій Topas

Повна автоматизація

Станції «Топас» підлягають самостійній установці і обслуговуванню. Устаткування повністю готове до швидкого монтажу. У разі встановлення та обслуговування своїми силами, рекомендуємо звернутися до фахівців «Топас» для віддаленої консультації.

Монтаж в будь-який грунт

Монтаж ЛОС «Топас» можна зробити в будь-який тип ґрунту. Крім того, станція може працювати при встановленні в окремому приміщенні без занурення системи в грунт. Це дозволяє вибрати варіант встановлення станції з урахуванням особливостей вашого об'єкта.

Самонесущий корпус

Весь блок очистки знаходиться в одному самонесучому корпусі, завдяки чому додаткові будівельні роботи під час монтажу не потрібні. Корпус системи виготовляється з надміцних і легких панелей Paneltim, товщиною 20-50мм.

Без бактерій

Встановлюючи ЛОС «Топас», ви позбудетеся від появи неприємного запаху, так як технологія SBR (Sequencing batch reactor) виключає процеси гниття. Біоочищення полягає в біохімічному руйнуванні мікроорганізмами органічних речовин.

Власна сервісна служба

На відміну від інших компаній, які пропонують системи очищення стоків, «Топас Україна» має власну професійну сервісну службу з величезним досвідом роботи, пов'язаних як зі станціями «Топас», так і обладнанням інших виробників.

50 років гарантійної експлуатації

Завдяки використовуваному матеріалу, надміцним і легким панелям Paneltim і європейським комплектуючих термін експлуатації обладнання складає понад 50 років, а корпус установки «Топас» стійкий до різного роду деформацій і корозій.

Очищення стоків від дачного будиночку до котеджного містечка

На власних виробничих площах виготовляється обладнання будь-якої складності та обсягу, розрахованого на обслуговування від невеликого дачного будиночка до масштабних котеджних містечок.