Топас Україна

Як розмістити септик на ділянці?

Правильне розташування септика вас може турбувати, якщо ви вирішили вибрати автономну каналізацію з минулого. Купуючи локальну біологічну систему очищення стічних вод Топас Automatic, вам не доведеться виділяти місце під котлован. Принадність системи Топас у її мобільності, установка реальна навіть за умови щільного розташування споруд на ділянці.

Інноваційне обладнання дає можливість не тільки ефективно очистити стоки, але й заощадити на системі поливу, оскільки оброблену воду можна використати повторно з технічною метою.

created by dji camera

50 років гарантійної експлуатації

використання надміцних та легких панелей Paneltim та європейських комплектуючих, робить термін експлуатації обладнання більш ніж 50 років, а корпус установки стійкий до корозії та деформацій

Як правильно розташувати септик на ділянці?

При монтажі обладнання для очищення стоків згідно з нормами ДБН рекомендовано:

Тим часом відстань від будинку до септика встановлюється відповідно до санітарних норм і правил.

119706287_772849833567263_2916458536357166011_o
Локальна система біологічної очистки стічних вод Топас встановлюється в будь-який тип ґрунту, можливий варіант установки підземний та надземний у підсобному приміщенні. Завдяки своїм компактним габаритам, обладнання не займає багато місця.

Що заборонено скидати в автономну каналізацію

Рекомендуємо почитати. Ми розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу

Норми розташування септика

Якщо септик розташувати ближче до прохожої частини, то пахощі можуть створити дискомфорт оточуючим. Багато дачних ділянок розташовані поблизу водойм і це вже загрожує забрудненням навколишнього середовища, що карається адміністративною відповідальністю.
Санітарні норми розташування септика:
Купуючи біоканалізацію Топас вам не потрібно буде дотримуватися всіх вищезгаданих правил та норм, оскільки наші системи очищення відповідають усім допустимим критеріям. Системи біологічного очищення Топас Automatic – це:

Вплив ділянки на розташування септика

За підсумками можна сказати, що досить просте обладнання потребує особливого підходу до установки. Ділянка безпосередньо впливає на розташування септика від проектування до ґрунту, до уваги необхідно брати й інші фактори, такі як прилеглі водоймища, проїжджі/перехожі частини і навіть сусіди. Тому щоб не порушувати закони та норми суспільства правильно оцініть свою ділянку перед встановленням очисної споруди.
Напишіть нам

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію