Топас Україна

Які фільтруючі пристрої використовуються у септиках?

На сьогоднішній день на ринку представлено величезний вибір очисних споруд, у тому числі септиків різних видів, що відрізняються за механізмом роботи та якістю очищення. Знання відповіді на те, як працює кожна з систем, може спростити вибір споруди.

Компактність станцій TOPAS

Дозволяє отримати бездоганний результат очищення під час всього періоду експлуатації автономної каналізації, при цьому зберігаючи найбільш компактні розміри серед очисних систем, представлених на ринку.

Основні технічні відмінності септиків:
Різні модифікації та фільтри для септика мають схожі властивості. Найчастіше це герметичні баки (крім конструкцій на цементній основі), що складаються з кількох відсіків.
Багатокамерні конструкції анаеробного типу, що працюють за механізмом відстоювання, очищають стоки до 50%. Як фільтрує септик у цьому випадку?
Фільтруючі пристрої для септика:
Дані установки за типом колодязя фільтрації використовують для відведення стоків на сухому піщаному ґрунті. Механізм конструкції базується на залізобетонних елементах, а основа засипається щебнем. Такі пристрої потребують виклику асенізатора.
Поле підземної фільтрації – це установка, основним принципом роботи якої є піщано-гравійний майданчик та комплекс труб.
Траншею використовують на глинистому ґрунті. Стоки, що відстоялися в септику, через трубопровід потрапляють на шар із щебеню і піску, після чого за системою дренажу потрапляють у водоймище, яке не використовується.

Як розмістити септик на ділянці?

Рекомендуємо почитати. Ми розібрали цю тему в іншій статті нашого БЛОГу

Аераційні септики – це нове покоління біологічного рівня. Прорив у екологічному напрямку виведення стоків. Завдяки механізму роботи рівень очищення становить 98%. Технічна вода на виході може використовуватися повторно. Таку воду можна безпечно зливати у водойму, не порушуючи екосистему та закон.
Система біоканалізацій Топас Україна працює на пісочному фільтрі, що має усі сертифікати європейського та українського зразку. Фільтруюча станція складається з однієї поліпропіленової колони, яка наповнена кварцовим піском певного розміру. Технологія пісочного фільтру удосконалює роботу блоку ультрафіолетового знезараження очищеної води, запобігаючи скупченню дрібного мулу.
Для очищення фільтра необхідно продування повітрям з протилежного боку та промивання водою. Цей процес відбувається автоматично на стадії регенерації.
Також біоканалізації властивий процес аерації – подача кисню штучним шляхом.
Система глибокого біологічного очищення стічних вод Topas Automatic змусить вас забути про регулярний сервіс та обслуговування септика для дому. Поряд із комфортом ви отримаєте інструкції з обслуговування або ми укладемо з вами контракт на наші послуги.

Напишіть нам

Безкоштовна консультація спеціаліста з вашого питання