каналізація для заміського приватного будинку, котеджу - Топас Україна

Топас Україна

При покупці або будівництві заміського будинку завжди виникає питання, а як же правильно вчинити з відведенням каналізаційних стоків? Найпростіше було б підключитися до централізованої системи каналізації, але що робити, якщо такої можливості немає? Оптимальним рішенням буде індивідуальна каналізація для заміського будинку.
У такому випадку для очищення стічних вод використовують локальні очисні споруди для приватного будинку, які можна розділити на три типи:

1. Вигрібна яма  це найпростіший спосіб утилізації стоків на ділянці.
Переваги вигрібних ям:
– простота конструкції;
– невисока вартість робіт і будматеріалів;
– легкий і швидкий монтаж

недоліки:
– необхідність виклику асенізаційної машини;
– засмічення грунтів – необхідність створення нової ями;
– неприємний запах;

2. Анаеробні септики – очисні споруди для приватного будинку, які додатково потребують очищення за допомогою фільтруючого дренажу. Септик каналізація для приватного будинку – це найпростіший, але найменш ефективний спосіб очищення каналізаційних стоків.

Септик для приватного будинку має такі недоліки: – неприємний запах; – необхідність виклику асенізаційної машини; – низька ефективність очищення; – необхідність облаштувань поля фільтрації після септика

Автономна каналізація для заміського приватного будинку, котеджу

Автономна каналізація заміського будинку – це станції очистки стоків Топас, в яких технологічно організована інтенсивна біологічна очистка стічних вод з використанням аеробних бактерій. Як же працює автономна каналізація для заміського приватного будинку Топас?
  • стоки від будинку надходять в приймальну камеру, де очищаються від великих нечистот;
  • в реакторі під впливом бактерій, які потрапили в станцію з природними продуктами життєдіяльності людини, відбувається розпад органічних речовин;
  • в наступному відсіку відбувається процес відстоювання – поділ активного мулу і чистої води
  • при наявності пісочного фільтра очищена вода пропускається через нього і надходить на вихід.
Серед достоїнств автономної каналізації Топас слід виділити -ефективність очищення (до 98%), невибагливість від типів грунту на ділянці, невеликі габаритні розміри, простота установки. Якщо Ви шукайте каналізацію приватного будинку під ключ, то станція очистки стічних вод Топас разом з дренажною системою Graf найраціональніший варіант.
 

Автономна каналізація для заміського приватного будинку, котеджу

1. Проект каналізації для заміського будинку. Підбір станції, яка забезпечить переробку розрахункової кількості стічних вод. Прив’язка станції до місцевості, розташування трубопроводів з урахуванням типів грунту, рівня грунтових вод, особливостей рельєфу та розташування колодязів питної води. 
2. Виконання земляних робіт – риття котловану під станцію і траншей під труби.
3. Постановка станції в котлован і монтаж трубопроводів.
4. Зворотне засипання пазух котловану і траншей з трубами піском.
5. Проведення пуско-налагоджувальних робіт на встановленої станції.

Правила підбору і установки індивідуальної каналізації Топас

   Для правильного підбору станції Топас необхідно знати плановану кількість проживаючих в будинку, а так само не забувати про приїжджих гостях. Але більш точно установку Топас краще підбирати за обсягом переробляються стоків. Цей параметр можна взяти з розрахунків за водоспоживання у організації, яка робить для вас проект. Так само не маловажной характеристикою підбору станції є залповий скид – обсяг стоків, який одноразово може прийняти приймальня камера станції.
   Окрему увагу необхідно приділяти трубопроводу. Для коректної роботи станції Топас для приватного заміського будинку необхідно, що б підвідний трубопровід НЕ був глибше ніж максимальна позначка введення в станцію. Але при цьому повинен дотримуватися ухил трубопроводу в сторону станції очистки стічних вод – 1,5 – 2% на кожному метрі. Розміщувати станцію на ділянці потрібно максимально уникаючи поворотів магістралі. Але якщо все ж повороти трубопроводу є, то в цих місцях слід облаштовувати так звані поворотні колодязі.
Так само обов’язковим є наявність фанів стояка для вентилювання системи каналізації.
   Встановлювати септики для приватного будинку рекомендують на відстань не менше 5 метрів від будинку і 30 метрів від колодязів (джерела питної води). У випадку з установкою каналізаційної станції Топас відстань до будинку може бути скорочено, оскільки корпус станції абсолютно герметичний і не несе шкоди для навколишнього середовища.
   Якщо ви плануєте купити септик для заміського будинку, то це одна з дуже вагомих причин не робити цього.
   Вам потрібна якісна каналізація для приватного будинку? Звертайтеся в компанію «Топас Україна» і наші фахівці допоможу підібрати станцію Топас для комфортного і безтурботного проживання.