Локальні очисні споруди стічний вод для дачі та приватного будинку в Україні - Топас Україна

Топас Україна

Очисні споруди для приватного будинку – це сучасне рішення проблем з облаштуванням каналізації. Локальні очисні споруди ТОПАС найчастіше використовуються на дачі, в котеджних містечках, приватних заміських будинках. Станції ТОПАС Automatic – це автономні очисні споруди, які забезпечують якісну біологічну очистку стічних вод, шляхом розкладання органічних речовин, в результаті чого вирішується ще й проблема з утилізацією органічних відходів. Ми як офіційний виробник, пропонуємо вам придбати локальні очисні споруди для приватного будинкуТОПАС Automatic , які допоможуть вам назавжди забути про проблеми, пов’язані з утилізацією відходів, їх вивезенням з відстійників або вигрібних ям. Наше виробництво знаходиться в передмісті Києва – Василькові, і при покупці очисних споруд ТОПАС Automatic ми раді запросити Вас до нас, для огляду обладнання. Всі вироблені нами станції проходять гідравлічні випробування і перевірку обладнання під напругою, отримують серійні номери, які відображені в технічному паспорті виробу.

Локальні очисні споруди ТОПАС – ПЕРЕВАГИ

Локальні очисні споруди ТОПАС Automatic – це єдина конструкція, корпус якої виготовляють з високоякісних поліпропіленових панелей Paneltim, які витримують найрізноманітніші навантаження. У разі дотримання всіх інструкцій і правил експлуатації, термін служби очисних споруд може скласти понад 50 років.

Чому локальні очисні спорудження від компанії ТОПАС Україна?

  • Якщо ви турбуєтеся про якість води, і безпеки навколишнього середовища на вашій ділянці, то локальні очисні споруди для дачі або заміського будинку ТОПАС Automatic це кращий вибір! Дане обладнання дозволяє досягти ефективності очищення стічних вод до 98% за допомогою унікального пісочного фільтра. Процес очищення побутових стоків настільки продуманий і реалізований, що після процесу фільтрації, на виході зі станції, вода має статус технічної і може використовуватися для поливу або дренувати в грунт. Так само за рахунок конструкції і герметичності корпусу, ймовірність попадання неочищених стоків в навколишнє середовище практично дорівнює нулю.
  • Встановивши локальні очисні споруди ТОПАС Ви забудете про виклики асенізаційної машини, оскільки всі стічні води переробляються і поділяються на очищену воду і надлишковий мул, який можна відкачати самостійно і використовувати як добрива для газону.
  • Станції очистки стічних вод ТОПАС Automatic встановлюються в будь-яких типах грунтів, так як мають герметичний самонесущий корпус. Це так само дозволяє не переживати за надійну і ефективну роботу станції очистки в зимовий період при досить низькій температурі
  • Локальние очисні споруди ТОПАС Automatic досить зручні і прості в обслуговуванні. Всі регламентні роботи описані в технічному паспорті на станцію, так що будь-який користувач при бажанні може виконувати обслуговування самостійно або звернутися в нашу компанію і замовити виїзд сервісної бригади.
  • Вироблені нашою компанією, локальні станції, системи очищення стічних вод ТОПАС Automatic, відповідаю зареєстрованим технічним умовам, а так само захищені сертифікатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
  • Локальні очисні споруди топас – ціна відповідає якості .

Широкий модельний ряд очисних споруд ТОПАС Automatic дозволяє підібрати станції як для приватних будинків, котеджів, дач, так і для коттеджних селищ, готелів, кафе, ресторанів, резиденцій, АЗС, офісних центрів, пансіонатів і т.п. Ціни на очисні споруди ТОПАС Automatic можна знайти у нас на сайті або зв’язатися з менеджером за контактним номером телефону. Купити очисні споруди ТОПАС в Україні – це кращий спосіб вирішити проблему каналізації на об’єкті і подбати при цьому про чистоту навколишнього нас середовища.