Переваги ЛОС ТОПАС - Топас Україна

Топас Україна

1. Всі компоненти очисних споруд зроблені за стандартами Європейського Союзу 
ТОВ «ТОПАС УКРАЇНА» є єдиним офіційним і сертифікованим виробником станцій ТОПАС на території України за передовим чеським технологіям. Автономна каналізація «Топас» сертифікована як в Україні, так і в Європі.

2. Компактність 
Локальні очисні споруди ТОПАС мають досить малими габаритними розмірами – це допоможе збереже Вам місце на ділянці для інших корисних будівель або декоративних насаджень.

3. Відсутність неприємного запаху
Встановлюючи ЛОС «Топас» Ви виключаєте появу неприємного запаху, так як технологія SBR (Sequencing batch reactor) виключає процеси гниття.

4. Надійність
Корпус локальних очисних споруд «Топас» виготовляється з надміцних і легких панелей Paneltim. Завдяки використовуваному матеріалу термін експлуатації обладнання складає понад 50 років, а корпус установки «Топас» стійкий до різного роду деформацій і корозій. Так само варто відзначити, що ЛОС «Топас» мають приймальну камеру (яка урівнює ємність), яка може приймати певні залпові скиди на відміну від різних подібних ЛОС.

5. Проста експлуатація і обслуговування
Для того що б обслужити автономну каналізацію «Топас» немає необхідності викликати ассенізационную машину. Користувач установки «Топас» може самостійно відкачати відпрацьований мул зі спеціальної камери «ілосбірника» за допомогою фекального насоса.

6. Висока якість очищеної води
Параметри очищеної води на виході з локальних очисних споруд «Топас» задовольняють всім необхідним нормам і вимогам законодавства України та ЄС. З огляду на високу ефективність очищення стоків (до 98%), очищену воду можливо використовувати – для поливу, миття машини, скидання у водоймище або на рельєф. Варто відзначити, що ЛОС «Топас» успішно використовуються в Швеції , де як відомо самі жорсткі екологічні норми.

7. Низькі експлуатаційні витрати
Витрати на експлуатацію складаються з витрат на електроенергію і витрат на видалення надлишкового мулу, що представляє собою незначну суму.

8. Індивідуальний підхід
ТОВ «Топас Україна» не тільки виробляє і продає локальні очисні установки «Топас», а й допомагає кожному клієнту правильно підібрати установку з модельного ряду, а так максимально раціонально розмістити її на ділянці. Для установки ЛОС «Топас» не потрібно заливати бетонних підстав або попередньо встановлювати бетонні кільця (в які опускаються інші ЛОС), все що потрібно це викопати котлован і опустити туди обладнання.

9.Сервісне обслуговування
Якщо Вам необхідно провести сервісне обслуговування, і ви не хочете або не можете зробити це самостійно, то Ви завжди можете звернутися в сервісну службу ТОВ «Топас Україна» – кваліфіковані фахівці проведуть сервісне обслуговування у зручний для Вас час.

Відмінності локальних очисних споруд Топас від конкурентів

  Топас Конкуренти
Виробницво Україна Росія, Європа
Технологія SBR (Sequencing batch reactor) Менш ефективні технології
Опыт На ринку з 2004 року Пара компаній обмежилися 10 річним досвідом
Сертифікати Сертифікат ЄС №282 411 «TOPOL WATER», Сертифікат України Відсутні
Де експлуатується? країна, Чехія, Швейцарія, Польща, Німеччина, Франція, Росія, Білорусь, Молдова, Азербайджан, Вірменія, Латвія, Хорватія, Ірак, Іран, Румунія, Греція, Чорногорія, Сербія, Словаччина, Словенія, Киргизстан, Таджикистан, Узбекистан, Туркменістан, Екваторіальна Гвінея Україна, Росія
Матеріал корпусу Поліпропіленові панелі Paneltim товщиною 35-50мм Листовий поліпропілен товщиною 10-20 мм
компресор Hiblow/Secoh – японского виробництва Китайські компресори
Особливості монтажу Відсутні Необхідність заливки бетонної основи для всього модельного ряду обладнання
Сервісне обслуговування Кілька разів на рік Мінімум 4 рази на рік
сСамостійне обслуговування Доволі легко Досить важко через незрозумілі конструкцій і технологій
Підходьте до вибору з розумом – не переплачувати за неефективне устаткування. Звертайтеся до нас, а станції очистки стічних вод Топас забезпечать екологічну чистоту і комфортне проживання у Вашому заміському будинку.