Відмінність септика від біологічної станції очистки стічних вод - Топас Україна

Топас Україна

Якщо Ви плануєте побудувати будинок, котедж або будь-яке інше споруда, першої вимушеною необхідністю стає облаштування основних благ цивілізації: електрики, водопроводу, каналізації. Нерідко зустрічаються такі ділянки, де немає можливості підключитися до централізованої каналізації. У таких випадках установка автономного каналізаційного обладнання – це не примха, а єдине правильне рішення в що склалося ситуації. На сьогоднішній день проводяться найрізноманітніші види автономної каналізації для приватного будинку або дачі, які можуть спантеличити споживача, особливо, якщо він зіткнувся з цим питанням вперше. Серед всіх пропозицій, які рясніють на ринку, є як прості септики, так і більш складні станції глибокої біологічної очистки стічних вод. Пропонуємо трохи докладніше розібратися в чому ж полягають основні відмінності септика від біологічної станції очистки стічних вод.

Що таке септик? Найпростішими словами, септик – це споруда для накопичення стічних вод. Вони являють собою ємність, призначену для збору відходів життєдіяльності людини.

Які у септиків є гідності? Безумовно, на кожен товар є свій споживач, як і на септик для заміського будинку і дачі. Септики можна поділити на 2 види: накопичувальні і відстійники. Накопичувальні нагадують вигрібну яму в сучасному виконанні. Розмір такого утилізатора можна підібрати залежно від потреб. Ціна на баки невелика на відміну від очисних споруд, але загальна кінцева вартість використання цього варіанту – не зовсім дешеве задоволення, але про це ми розповімо трохи пізніше. Відстійники – це аналогічного плану резервуари для відстоювання стоків з функцією анаеробної очистки. Власне, це і всі плюси цієї картини автономної каналізації.

Тепер про неминучі труднощі, з якими Ви зіштовхнетеся, якщо встановите септик. Періодично, у міру наповнення септика, потрібно проводити очистку, викликаючи асенізаторську машину, вартість послуг якої далеко не маленькі. Самостійно цю операцію провести не вдасться. Добовий обсяг стоків від усіх мешканців повинен бути мінімальним. Мікробіологічні процеси очищення відстійників протікають повільно в середовищі, збідненої киснем. Вода на виході має характерний запах і очищена максимум на 60%, тому її обов’язково потрібно доочіщать. Таке рішення підходить не для всіх грунтів. Результат використання накопичувальної утилізації або відстійника – загроза екології та неприємні запахи, які зіпсують навіть самий затишний заміський відпочинок.

Що мають на увазі станції глибокої біологічної очистки стічних вод? Це більш складне обладнання, що дозволяє не тільки зібрати, але і очистити стоки. Рівень очищення досягає 95-98%. Така ємність має від трьох і більше камер, в які по черзі надходять стоки. У кожному відсіку відбувається механічні та біологічні процеси, що дозволяють отримати очищену рідину.

З мінусів станцій очищення стічних вод. Цінова політика установки порядки вище попередників. Другим моментом є те, що більшість таких станцій часто не підходять для об’єктів з короткою відвідуваністю. Аеробні бактерії не виживають в період довгострокового голодування. Їм потрібні каналізаційні відходи і кисень для якісної роботи.

Отже, з видами автономного каналізаційного обладнання розібралися. Відповідь очевидна. Станції біологічного очищення стічних вод – ідеальне рішення для утилізації стоків. Залишилося визначитися з фірмою виробником майбутнього каналізаційного обладнання. Є основні виробники надійних станцій біоочищення. ТОВ «Топас Україна» володіє найвищим рейтингом серед численних інших чільних по виготовленню очисних споруд. Деякі розробники банально копіюють, або підробляють продукцію лідерів. Компанія «Топас Україна» не дає частки сумніву в достовірності, так як двері підприємства по виробництву станцій «Топас автоматік», яке знаходиться в м Васильків Київської області, завжди відкриті для відвідувачів. Численні позитивні відгуки в просторах інтернету цьому підтвердження.

Чому саме «Топас Україна» кращі серед аналогів? Ось основні критерії, від яких потрібно відштовхуватися:

  1. Періодичність відвідування об’єкта, на якому планується установка споруди.

      2. Фінансові можливості.

      3. Тип підстилаючих грунтів.

      4. Передбачуваний термін експлуатації.

      5. Відсутність в очисній системі неприємних запахів під час переробки.

      6. Ступінь очищення стічних вод.

     7. Монтування та обслуговування обладнання.

Отже, тепер по пунктах:

   1. Автономна каналізація «Топас автоматік» без проблем може повноцінно працювати в будь-яких температурних умовах, а в разі потреби станцію можна законсервувати на зиму.

   2. Широкий модельний ряд і універсальність дозволяє підібрати потрібну за параметрами автономну каналізацію від простіших моделей до найбільш удосконалених, як для приватних заміських будинків і котеджів, так і для ресторанів, кафе і готелів.

   3. Локальні очисні споруди «Топас» монтуються в грунт будь-якого типу – при цьому немає необхідності в додатковій гідроізоляції або бетонування котловану.

   4. Термін експлуатації обладнання «Топас» сягає понад 50 років.

   5. Продукт «Топас» гарантує відсутність шуму і запаху.

   6. Ефективність очищення наших установок становить до 98%, що не принесе шкоди навколишньому середовищу.

   7. «Топас Україна» надаємо гарантію на ефективну очистку побутових стоків і реалізацію якісного відведення очищеної води за межі ділянки або в заздалегідь обумовлене місце. Фахівці компанії підберуть станцію, яка на довгі роки вирішить проблему каналізації на Вашому об’єкті.

   Що б Ви не обрали, слід серйозно поставитися до норм і санітарним вимогам відповідної конструкції. Для установки системи очищення стічних вод доцільніше буде довірити монтування фахівцям. Адже від правильного монтажу та якості обладнання залежить його безпроблемне функціонування на наступні 50 років.