Підприємство по виготовленню автономної каналізації «Topas Ukraine» – вітчизняне виробництво європейської якості - Топас Україна

Топас Україна

Сьогодні ми познайомимо вас з однією з головних складових компанії «KMK Group Ukraine» – підприємством по виготовленню сучасних станцій біологічної очистки стічних вод – «Topas Automatic».

Коли виникає питання автономної каналізації, перше, що починають шукати в мережі – «побудувати септик для дачі», «септик для дачі в Україні» і т.п. Але ж мало хто описують всю правду установки недорогого септика: шкоду і незручності, які він несе. Забруднене повітря, водойми, клопоти з очищенням вигрібної ями … і це лише початок даного переліку. Наша мета – донести до населення країни, що за кожним вибором стоять відповідні наслідки.Очисні споруди – єдине правильне рішення при виборі автономної каналізації. У 2006 році ми підійшли на крок ближче до захисту навколишнього середовища і відкрили власний завод по виготовленню локальної очисної споруди «Topas Automatic», який знаходиться в м Васильків Київської області по вул. Гоголя 5.

На початку своєї діяльності «KMK Group Ukraine» були представниками станцій очищення стічних вод «Topas» чеського виробництва. За рік успішної співпраці було прийнято рішення розпочати власне виробництво станцій біологічної очистки стічних вод з акцентом на світові інновації та тенденції.

Найголовнішими перевагами станцій «Topas Automatic» стали: використання високоякісного бельгійського матеріалу «Paneltim» для конструювання корпусу і наявність в конструкції системи унікального пісочного фільтра, завдяки яким обладнання здобуло популярність далеко за межами нашої країни. Побудувати септик для дачі під ключ в Києві дуже просто, але виправданий даний вибір?

Показники «Topas Automatic» досягають найвищого рівня:

  • 98% очищення стічних вод. Завдяки наявності пісочного фільтра ступінь очищення стоків досягає реальних 98%! Ми підкреслюємо саме «реальних», так як 98% – це справжній доведений показник очищення, аналогів якого не існує!
  • 100% матеріалу, з якого виготовляються корпус, придатний вторинній переробці! Поліпропіленові панелі «Paneltim» – це якість, надійність, безпеку і практичність! Панелі «Paneltim» мають сендвіч-структуру, завдяки якій конструкція досягає високої міцності і герметичності!
  • 100% екологічність технологій і виробничих процесів! Використання екологічно чистої сировини і надійної автоматики дозволяє випустити продукцію, що відповідає найвищим показникам безпеки.

Кожна станція – це індивідуальний процес виготовлення, де кожна деталь має значення. Тільки сукупність високого рівня процесу виробництва, злагодженій колективної роботи і використання якісного матеріалу зможуть досягти 100% успішного результату! Септики для заміського будинку і дачі відходять у минуле. Вітчизняні станції, виготовлені недалеко від Києва, оцінили європейські споживачі і на сьогоднішній день якісна автономна каналізація для ресторану, кафе, готелю або дачі доступна абсолютно кожному жителю України.

Ми працюємо відкрито і пишаємося власними досягненнями у виробництві і своїми фахівцями, тому ми з радістю нагадуємо вам, що наші двері завжди відкриті, і ви можете самостійно переконатися в наших словах у зручний для вас час! Завдяки відгукам наших клієнтів ми впевнені, що рухаємося в правильному напрямку!